Bakteriyel Ürünler

Bakteriyel Ürünler Bakteriyel Ürünler Bakteriyel Ürünler
Atıksu Arıtma Tesislerinde
  • Biyolojik atıksu arıtma tesislerinin devreye alınmasında aşı çamur olarak kullanılabilmektedirler.
  • Kapasite artışı gibi nedenlerden ötürü ilgili deşarj standartlarının sağlanamamasından dolayı sorunlar yaşayan, verimlilik seviyesinden uzak hatta alt sınıra yakın kapasite ile çalışan tesislerde, hızlı metabolizmaları ve yüksek oksijen transfer kabiliyetleri nedeniyle tesis verimliliklerinin arttırılması amacıyla kullanılmaktadırlar.
  • Ağır yağlı ya da tuzlu, petrokimyasal gibi sektöre özel tercih edilebilen güçlendirilmiş özel kültürler Egesis tarafından sağlanmaktadır.
  • Suda eriyebilme özelliğine sahip 250 gramlık poşetlerde, tartım ihtiyacı olmayan, saçılma ve bulaşma riskleri bulunmamaktadır. İşletme personeli tarafından uygulanması oldukça basittir.
Tıkalı Borularda
Bakteriyel Ürünler
  • Boru çeperlerine, foseptik tankların, sintine gibi yüzeylere tutunarak biriken yağlar ne yazık ki zamanla, özellikle de söz konusu yüzeylerin boş oldukları zamanlarında kokuya sebep olurlar. Bakteriler, yüzeye sımsıkı tutunan bu yağları metabolize ederek, birikmelerini, dolayısıyla çürüyerek rahatsız edici kötü kokuya sebebiyet vermelerini engeller.Bakteriler yüzeylere tutunan yağların suya karışıp uzaklaşmalarını sağlar.Atılması gereken tek adım, sıvı bakteri çözeltisinin periyodik olarak lavabodan ve tuvaletlerden dökülmesidir. Muadili oldukları zannedilen aşındırıcı kimyasal ürünler ile karşılaştırıldıklarında biyolojik arıtma sistemine ya da alıcı ortamların hiçbirine kesinlikle zarar vermemekte olup etkileyici düzeyde bio-remidasyona pozitif katkı sağlamaktadırlar.
Atıksu Terfi İstasyonlarında
Bakteriyel Ürünler
  • Terfi Merkezleri, tabanda biriken organik maddelerin, duvar ve yüzeye yapışan yağların etkisiyle rahatsız edici düzeyde kötü kokmaktadırlar. Terfi merkezlerine askılama yöntemi ile monte edilen Bio-systems küp bakteriler sayesinde terfi merkezinizin tamamı etkileyici düzeyde temiz kullanılabilmekte, kötü koku, taban ve yüzey birikimlerinin tamamı önlenebilmektedir.

Dozaj Bilgisi ve Detaylı Teklif İçin :

Görkem  KİTER
Görkem KİTER Pazarlama ve Satış Koordinatörü gorkemkiter@egesis.com.tr