İşletme Bakım

Çevre Yönetim Danışmanlığına ek olarak atıksu artıma tesisinizin işletme bakımını da kapsar entegre bir danışmanlık almak istemez misiniz?
Tek bir tesisle uğraşmış bir işletmeci ile sayısız tesis işletmiş bir ekibin tecrübesi kıyaslanabilir mi ?
Tesis işletmecilerinizin tecrübesi tek bir tesis kadar unutmayın! Egesis saha ekipleri çeyrek asırdır, sektörde bambaşka ölçeklerde bambaşka tesislerin mühendislik tecrübesine sahipler ! Biran önce işi uzmanlarına bırakın ve daha fazla para kaybetmeyin !
Çevre Mevzuatına Hakimiyet
  • Yasal mercilerle iletişim, sizin yerinize daha teknik yönetsin istemez misiniz ?
  • Çevre kanunları ve yasal düzenlemeler söz konusu olduğu zaman, kanun koyucular ve uygulayıcılar ile düzenli iletişimi ve süreçlerin takibini bırakın sizin adınıza biz yapalım! Biz bu süreçleri sizin lehinize takip ederken, siz işlerinize odaklanabilmenin keyfine varın!
Ekipman Arızaları
  • Tesislerinizdeki her ölçekteki arızaya en geç 24 saat içerisinde müdahale ediliyor olsa ve süreçleriniz hiç zaman kaybı olmadan işliyor olsaydı nasıl olurdu?
Arıtma Tesislerinde İSG
  • "Çok Tehlikeli" sınıfta yer alan atıksu arıtma tesisi İş Sağlığı Güvenliği risklerine ne kadar hakimsiniz?
İşletme Personeli Temini
  • Alanında uzman, oldukça tecrübeli işletme personeli bulabilmek hiç de kolay değil. Öyle değil mi?
  • Herhangi bir işletme personeliniz ile elinizde olmayan nedenlerden ötürü iş kaybı yaşadığınız zamanlarda, kısa bir zaman dilimi için dahi olsa deneyimli bir başka personelin iş kaybınızı engelliyor olması nasıl olurdu?

Referanslarımız